Apie fondą

Tikslas

Fondo pagrindinis veiklos tikslas – teikti profesionalią medicininę pagalbą, susijusią su burnos sveikata, ugdyti ir šviesti visuomenę, formuojant sveikos gyvensenos ir higienos įpročius, telkti geros valios žmones socialiniai pagalbai pažeidžiamiems visuomenėms nariams bei telkti ir ugdyti gydytojų bendruomenę, profesionaliai pagalbai ir visuomenės švietimui.

 

Istorija

Lietuvos odontologų paramos fondas įkurtas 2017 metais. Fondo atsiradimą inicijavo keletas savo srities profesionalų, siekiančių telkti gydytojų ir kitų specialistų bendruomenę ir profesionaliai teikti nemokamą pagalbą jos reikalingiems, tačiau dėl sudėtingų aplinkybių negalintiems gauti asmenims.

Suprasdami sveikatos ir šypsenos reikšmę žmogaus gyvenimo kokybei fondo steigėjai bei neatlygintinai paslaugas teikiantys profesionalai susivienijo, kad padėtų to reikalingiems žmonėms visoje Lietuvoje. Pagalba teikiama bendradarbiaujant su keletu Lietuvoje veikiančių nevyriausybinių organizacijų, taip pat sudarant sąlygas paramą gauti visiems užpildžiusiems prašymo formą.

 

Komanda

Fondo vadovė
Dalia Sakalauskaitė-Babravičė
El. p. vadovas@odontologufondas.lt
Tel. 8 694 95775

Svarbiausia fondo komandos dalis – gydytojai ir kiti specialistai visoje Lietuvoje neatlygintinai teikiantys paslaugas ir pagalbą to reikalingiems žmonėms. Mūsų geradarių klinikų sąrašą ir kontaktus visoje Lietuvoje galite rasti ČIA.