Veikla

Nemokamas dantų gydymas

Eilę metų atliekami tyrimai rodo, kad Lietuvos gyventojų dantų būklė yra labai prasta, ypač tai pastebima tiriant vaikų dantukų būklę ir jų turimus dantų priežiūros įgūdžius.

Profesionali ir savalaikė odontologų pagalba, deja, ne visuomet ir ne visiems yra prieinama. Ypač jos, kaip ir kitokios pagalbos, stinga pažeidžiamiausiems visuomenės nariams: nepasiturinčioms šeimoms ir juose augantiems vaikams, jaunuoliams, augusiems be šeimos rūpesčio ir pagalbos, vienišoms mamos ar smurtą patyrusioms moterims, seneliams, žmonėms atsitiesiantiems po įvairių krizių ir negandų.

Tikime, kad šypsena gali keisti žmogaus gyvenimą. Suteikti daugiau pasitikėjimo savimi ir optimizmo, palengvinti darbo paieškas, didinti motyvaciją kabintis į gyvenimą ir jį keisti.

Lietuvos odontologų labdaros ir paramos fondas siekia teikti profesionalią nemokamą pagalbą jos reikalingiems žmonėms.

Norime dovanoti šypseną ir suteikti priežastį šypsotis!

Jeigu jums reikia gydytojo odontologo pagalbos kviečiame užpildyti anketą.

Norintiems padėti profesionalams

Kviečiame prisidėti prie fondo veiklos. Jūsų dėka pagalbos reikalingo žmogaus veidą nušvies šypsena!

Prevencija ir mokymas

Kuo anksčiau vaikui susiformuoja tinkami dantukų priežiūros įgūdžiai tuo didesnė tikimybė, kad jis išsaugos plačią ir sveiką šypseną visą gyvenimą. Lietuvoje atlikti tyrimai rodo, kad 82 proc. vaikų iki 6 metų dantys jau yra pažeisti ėduonies ir kitų ligų. Tik 40 proc. Lietuvos vaikų dantukus valo reguliariai ir tinkamai juos prižiūri.

Žinome, kad mokymas tinkamai pasirūpinti dantukais ir ligų prevencija yra geriausia investicija į vaikų sveikatą ir laimę. Todėl rengiame prevencinius mokymus įvairaus amžiaus vaikams, susitikimus su gydytojais odontologais ir kitais profesionalais, kurių tikslas – išmokyti vaikus pasirūpinti savo šypsena ir įveikti baimes bei mitus, kurių vis dar gausu kalbant apie dantukų gydymą ir gydytojus.
Jeigu norėtumėte, kad mūsų gydytojai atvyktų į jūsų dienos centrą, mokyklą, globos namus ar kitą įstaigą – parašykite mums info@odontologufondas.lt ir būtinai susitiksime.

Apie dantų priežiūros svarbą mielai pasikalbėsime ir su suaugusiais! Imti rūpintis savimi niekada nebūna vėlu!

Kviečiame prisidėti prie fondo veiklos. Jūsų dėka pagalbos reikalingo žmogaus veidą nušvies šypsena!