Fondo veikla tampa socialinės pagalbos dalimi

Lietuvos odontologų labdaros ir paramos fondas pradeda bendradarbiavimą su keturiomis stipriomis Lietuvoje veikiančiomis nevyriausybinėmis organizacijomis: „Caritu Lietuvoje“, „Gelbėkit vaikus“ „SOS vaikų kaimai Lietuvoje“ ir „Maltos ordino pagalbos tarnyba“.

Manome, kad šios, kaip ir kitos su pažeidžiamais žmonėmis dirbančios organizacijos, yra be galo reikalingos, o jų atliekamas darbas svarbus ir keičiantis žmonių gyvenimą. Norime tapti šios pagalbos dalimi, pasiūlydami dar vieną, labai reikalingą įrankį žmonėms, norintiems keisti savo gyvenimą. Tikime, kad tapdami kompleksinės pagalbos dalimi ir dovanodami pagalbos reikalingiems žmonėms šypsenas paskatinsim ir padrąsinsim juos drąsiai keisti savo gyvenimą: ieškoti darbo, įsilieti į bendruomenę, megzti naujas pažintis, labiau pasitikėti savimi ir tikėti, jog aplink gausu žmonių, norinčių padėti.

Viliamės, jog šis bendradarbiavimas duos gausių vaisių ir taps dar viena ištiesta pagalbos ranka tiems, kurie šiuo metu patiria sunkumus ir krizes. Dėkojame partneriams už jų daromus gražius darbus ir leidimą mums tapti šių darbų dalimi!