Graži šypsena – daugeliui Lietuvos moterų tai nepasiekiama svajonė

„Aš niekur negaliu susirasti darbo. Tik išsižioju ir darbo pokalbis jau būna baigtas. Viršuje turiu vos 8 nuosavus dantis“, – pasakoja 37 metų moteris. „Man gėda bendrauti su žmonėmis. Prie svetimų niekada nevalgau, kalbėdama užsidengiu burną ranka, apie šypseną negali būti nė kalbos. Po trečiojo vaikelio gimimo dantys ėmė tiesiog kristi“, – jai antrina 32 metų trijų vaikų mama. „Mūsų mama niekada nesišypso. Ji – pati geriausia mama pasaulyje, atidavusi mums viską. Mes norime padovanoti jai šypseną. Labai prašome, padėkite“, – pagalbos savo mamai prašo vyriausia iš keturių jos vaikų.

Visos šios istorijos – moterų, kurios kreipėsi į Lietuvos odontologų labdaros ir paramos fondą, prašydamos išpildyti paprastą, bet tolimą svajonę – drąsiai ir plačiai šypsotis. Dažniausiai dantų ir galimybės šypsotis jos netenka dėl patirto smurto, nėštumų ir žindymo, nepilnavertės mitybos, atsiradusios dėl nepritekliaus, įvairių ligų, traumų ir išgyvento streso.

Fondo veikla tampa socialinės pagalbos dalimi

Lietuvos odontologų labdaros ir paramos fondas pradeda bendradarbiavimą su keturiomis stipriomis Lietuvoje veikiančiomis nevyriausybinėmis organizacijomis: „Caritu Lietuvoje“, „Gelbėkit vaikus“ „SOS vaikų kaimai Lietuvoje“ ir „Maltos ordino pagalbos tarnyba“.

Manome, kad šios, kaip ir kitos su pažeidžiamais žmonėmis dirbančios organizacijos, yra be galo reikalingos, o jų atliekamas darbas svarbus ir keičiantis žmonių gyvenimą. Norime tapti šios pagalbos dalimi, pasiūlydami dar vieną, labai reikalingą įrankį žmonėms, norintiems keisti savo gyvenimą. Tikime, kad tapdami kompleksinės pagalbos dalimi ir dovanodami pagalbos reikalingiems žmonėms šypsenas paskatinsim ir padrąsinsim juos drąsiai keisti savo gyvenimą: ieškoti darbo, įsilieti į bendruomenę, megzti naujas pažintis, labiau pasitikėti savimi ir tikėti, jog aplink gausu žmonių, norinčių padėti.

Viliamės, jog šis bendradarbiavimas duos gausių vaisių ir taps dar viena ištiesta pagalbos ranka tiems, kurie šiuo metu patiria sunkumus ir krizes. Dėkojame partneriams už jų daromus gražius darbus ir leidimą mums tapti šių darbų dalimi!

Mes pradedame dovanoti šypsenas!

Lietuvos odontologų labdaros ir paramos fondas pradeda savo veiklą Lietuvoje. Pagrindinis fondo tikslas – teikti profesionalią ir savalaikę gydytojų odontologų pagalbą skurdžiai gyvenantiems ir atskirtį patiriantiems visuomenės nariams.

Daugybė teigiamų dalykų žmogaus gyvenime prasideda nuo šypsenos: naujos pažintys ir draugystė, puikus pirmasis įspūdis, darbo pokalbis, sėkmingas įsiliejimas į kolektyvą ir bendruomenę. Deja, esama nemažai žmonių, šis pirmasis žingsnis tampa neįmanomu dėl itin prastos dantų būklės.

Tikime, kad dovanota galimybė šypsotis gali iš esmės pakeisti žmogaus gyvenimą, pagerinti jo kokybę, suteikti pasitikėjimo savimi ir atverti naujas galimybes. Bendradarbiaudami su didžiausiomis ir stipriausiomis Lietuvos nevyriausybinėmis organizacijomis bei sudarydami sąlygas kiekvienam pagalbos reikalingam žmogui kreiptis į mus tiesiogiai sieksime, kad Lietuvoje būtų daugiau šypsenų ir žmonių, galinčių šypsotis drąsiai.

Nuoširdžiai kviečiame visus drauge su mumis dovanoti žmonėms šypsenas! Kaip tai padaryti galite sužinoti ČIA